Екскурсії

Вітаємо Вас!

Запрошуємо усіх бажаючих пізнати дивовижний світ равликів. На Вас, разом з сім’єю чи компанією друзів, чекає екскурсія та дегустація на равликовій фермі «Tasty Snails», що розташувалась неподалік міста Кам’янець-Подільський.

До екскурсійної програми на гостей ферми чекає цікава та пізнавальна розповідь власника ферми – пана Сергія, про процеси вирощування равликів. Починаючи від спаровування, яке, до речі, триває аж 4,5 години, відкладання ікри, до етапу занурення молюсків у стан гібернації, простіше кажучи: поки равлика не покладуть спати. Цікаві факти про молюсків, а також море позитиву від власника ферми Вам гарантовано!!!

Гастрономічною родзинкою туру стане дегустація страв з равлика. Вишукана та аристократична французька страва-ескарго, познайомить Вас з чудовим смаком філе равлика під різними соусами. Канапка з ікрою равлика, яка є найдорожчою в світі ікрою, дозволить вам пізнати нові смакові відчуття. Ніжний паштет з філе равлика стовідсотково переконає Вас у неповторності смаку цих маленьких молюсків. Усе це поєднується із італійським білим сухим вином та французьким багетом.

Вартість гастротуру 300 грн з людини.
Обовязкова попередня реєстрація за добу до приїзду.
Детальніше телефонуйте нам за номером +38-097-141-77-66