Про нас

Привіт всім! Мене звати Сергій Ланчук. Хочу розповісти Вам про мою улюблену справу, а саме про равликову ферму «Tasty Snails».

«Tasty Snails» – це фермерське господарство, яке було засноване у 2019 році та спеціалізується на розведенні та реалізації їстівних равликів Helix Aspersa Muller. З метою популяризації промислового вирощування равликів (гелікокультура – від англ. heliciculture або heliculture) ми допомагаємо у створені нових господарст шляхом реалізації поголів’я маточного стада та проводимо навчання для початківців. Усі бажаючі опанувати бізнес з розведення равликів, а також ті хто уже займається «бізнесом для лінивих» запрошуємо до співпраці.

 

Отже почнемо з самого початку…

 

Ідея створення равликової ферми виникла досить банально, після сюжету по телевізору, у жовтні 2018 року. В голові пригадалась цитата когось із відомих людей «Кращий спосіб почати робити-перестати говорити і почати робити», і тоді я почав годинами проводити в інтернеті в пошуках інформації про методи і технології вирощування. Провівши аналітику ринку, я зрозумів що, по-перше, ажіотаж навколо равликів росте, по-друге, кількість ферм з кожним роком збільшується, але – попит на дану продукцію зростає ще швидше.

 

Отже, не можна втрачати дорогоцінний час, потрібно діяти. Скажу чесно, що одним із головних стимулів у прийняті рішення став прибуток від вирощених равликів, але на рівні з ним було бажання займатися справою, яка буде приносити задоволення. Розуміючи що інформація, яку я знайшов в інтернеті, є досить загальною, а для відкриття власної справи потрібні більш детальні знання, у січні 2019 року я пройшов навчання. Отримавши ще більше знань, а також методичні матеріали, я готовий був розпочинати. Ніби нічого складного, все зрозуміло, ну так – багато етапів розведення, багато параметрів потрібно контролювати, але я все знаю.

Але також я знав, що теоретичні знання це лише 30 % того що потрібно для успіху, інші 70 % це практика та досвід. Тому розпочати справу я вирішив на прибудинковому ділянці площею 10 сотих. Озброївшись методичними матеріалами та кресленнями я власноручно зробив та обладнав маточне приміщення та приміщення для інкубації. У лютому місяці я придбав 70 кг маточного стада Hellix Aspersa Muller.

І тоді почалося найцікавіше… я почав вирощувати равликів!!!
P.S. Весь процес вирощування равликів я описувати не буду, це дуже довго, але кого зацікавила ця справа прошу не соромитись і телефонувати!!! Розповім все що знаю!!!

 

НАША ФЕРМА

ІНТЕРВ'Ю З ВЛАСНИКО ФЕРМИ

ПРО НАС ПИШУТЬ У ГАЗЕТАХ

КОРИСТЬ РАВЛИКІВ

 

 

 

М’ясо равлика складається з 70% білка, 20% амінокислот і 10% жирів, при цьому в ньому повністю відсутній холестерин. Воно не тільки смачне але і корисне, адже до його складу входять такі незамінні мікроелементи, як мінеральні солі, магній, селен, кальцій, цинк, омега -3 та омега – 6, вуглеводи та вітаміни групи «В».

Равликове м’ясо є потужним афродизіаком. Слиз равлика Helix Aspersa Muller надзвичайно цінний у косметології. Равлики виводять з організму радіонукліди, усувають проблеми з травленням, а також їх використовують для спортивного харчування та дієтах.